Bez tytułu

Lampy na trzech nogach It’s About RoMi

Lampy na trzech nogach to bardzo modne oświetlenie dodatkowe. Nowoczesne aranżacje wymagają niebanalnego oświetlenia. Lampy stojące stanowią w takim wnętrzu nie tylko dodatkowe źródło światła, ale także kreują nastrój i są wyjątkową ozdobą wnętrza. Lampy na trzech nogach to bardzo modne oświetlenie, które ostatnio jest chętnie wybierane do aranżacji w różnych stylach. Dziś skupimy się na trójnogach holenderskiej marki It’s About RoMi

Marka It’s About RoMi

Lampy na trzech nogach It's About RoMi

Najpierw kilka słów o samej marce (choć pewnie większość z Was zna ją doskonale). My swoją przygodę z tą marką zaczęliśmy kilka lat temu i teraz już wiemy, że jest to jedna z tych marek, której kolejne kolekcje to bogactwo form, materiałów i kolorów. Zaskakujące pomysły designerów i szczytne idee, jak w przypadku ostatniej kolekcji GOOD&MOJO powodują, że produkty tej marki ciężko przeoczyć. Każda lampa tej marki to przede wszystkim dbałość o najmniejszy nawet detal. To właśnie ta holenderska precyzja decyduje o końcowym efekcie. Dziś pokażemy Wam jak modne lampy na trzech nogach interpretuje marka It’s About RoMi.

Lampy na trzech nogach It’s About RoMi

Lampy na trzech nogach obecnie można spotkać praktycznie u każdego producenta oświetlenia. Jeśli jednak szukasz naprawdę solidnych i oryginalnych lamp to holenderskie marki spełnią Twoje oczekiwania. Poniżej kilka lamp na trzech nogach marki It’s About RoMi.

Zaczniemy od lampy podłogowej Hollywood. Nie tylko dzięki nazwie poczujesz się w jej blasku jak gwiazda filmowa. Dostępna jest w dwóch kolorach: białym i czarnym.

lampy na trzech nogach

lampy na trzech nogach

Lampy na trzech nogach

Lampy na trzech nogach

Lampy na trzech nogach

A może coś bardziej minimalistycznego? Na przykład prosta lampa Hampton. Siła prostoty!

Lampy na trzech nogach

Lampy na trzech nogach

Kolejna lampa na trzech nogach marki It’s About RoMi to lampa Montreal. Oryginalna konstrukcja w stylowej odsłonie.

Lampy na trzech nogach

Na koniec lampa podłogowa Annapurna z najnowszej kolekcji GOOD&MOJO. Bambusowa podstawa zachwyci każdego miłośnika ekologii.

Lampy na trzech nogach

Lampy na trzech nogach

Jeśli chcesz mieć modne wnętrze to ozdób swój salon lampą na trzech nogach. Te lampy pozwolą Ci stworzyć oryginalną aranżację retro oraz pomogą Ci w podróży do nowoczesnego wnętrza. Sprawdź więcej modeli lamp na trzech nogach na naszej stronie www.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *