Zuiver-setting-2015-03-13-58-43

Lampa podłogowa TRIPOD – topowy produkt marki Zuiver

Lampa podłogowa TRIPOD to topowy produkt holenderskiej marki Zuiver. Różne wykończenia, perfekcyjne wykonanie i prostota to główne cechy tej stylowej serii lamp podłogowych. W dzisiejszym wpisie opowiemy o marce Zuiver i przyglądniemy się jej topowemu produktowi.

ZUIVER – prostota i styl w holenderskim wydaniu

Marka Zuiver

Zuiver jest holenderską marką założoną w 1998 roku. Od tego czasu bardzo się rozwinęła i pokazała naprawdę ciekawe dodatki wnętrz. W jej ofercie znaleźć można proste, holenderskie meble, lampy i dodatki wnętrz.

Estetyczne i niebanalne produkty marki ZUIVER przyciągają uwagę. Swoim designem idealnie sprawdzą się w nowoczesnych skandynawskich klimatach, który zachwycają coraz większe grono ludzi.

Jak mówią sami przedstawiciele tejże marki ich oferta to wyselekcjonowane produkty z całego świata dla całego świata, by mieszać i łączyć różne style życia. Jedną z nadrzędnych idei tej marki jest oferowanie swoich produktów w „cenach, na które stać”, tak, aby każdy mógł otaczać się stylowymi produktami w swoim wnętrzu.
Sukces marki oparty jest na podążającej za trendami kolekcji w dobrej cenie. To różnorodność produktów i materiałów tworzy inspirującą ofertę, dającą tak duże możliwości w aranżacji nowoczesnych wnętrz.

Produktem topowym marki Zuiver jest lampa podłogowa TRIPOD, a właściwie cała seria lamp na trzech nogach.

TRIPOD – prosta lampa na trzech nogach

Lampa podłogowa Tripod to bogata seria lamp na trzech nogach w różnych wydaniach. Strzeliste nogi (podstawa) lampy mogą być metalowe, drewniane (metalowe w okleinie drewnianej), miedziane. Prostą podstawę wykańcza materiałowy lub korkowy abażur o cylindrycznym wykończeniu.

Poniżej prezentujemy lampy Tripod marki Zuiver. Więcej produktów tej marki znajdziesz tutaj.

Biała lampa TRIPOD WOOD marki ZUIVER

Czarna lampa podłogowa TRIPOD WOOD marki Zuiver

Biała lampa na trzech nogach TRIPOD marki ZUIVER

Szaro-czarna lampa podłogowa TRIPOD marki ZUIVER

Czarna lampa trójnożna TRIPOD BLACK

Czarna lampa podłogowa TRIPOD COOPER

Miedziana lampa TRIPOD biała marki Zuiver

Biała lampa TRIPOD CORK

Czarna lampa stojąca TRIPOD CORK marki ZUIVER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *