TRIPOD

Lampy podłogowe z białym abażurem

Lampy podłogowe z białym abażurem to cenne, dodatkowe źródło światła. Ten rodzaj oświetlenia nada wnętrzu ciepła i przytulności. W jakim wnętrzu się sprawdzą? Zapraszamy do lektury.

Lampy podłogowe z białym abażurem

Lampy podłogowe z białym abażurem to lampy, które nadają wnętrzom ciepła i przytulności. Ponadczasowa biel sprawdzi się praktycznie w każdej aranżacji. Zestawiona z jasnym drewnem ociepli charakter wnętrza. Z kolei zestawiona z czarną podstawą nada wnętrzu elegancji.

Poniżej kilka naszych propozycji ponadczasowych i uniwersalnych lamp podłogowych z białym abażurem.

Pierwsza nasza propozycja to nowoczesna lampa podłogowa marki Zuiver to doskonałe połączenie jasnego drewna i białej tkaniny. Taka lampa świetnie sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych i stylowych: zarówno w salonie, pokoju do pracy, biurze, jak i w sypialni. Jej uniwersalny i ponadczasowy design długo będzie modny.

Lampa podłogowa z białym abażurem

Kolejna nasza propozycja to biało-czarna lampa podłogowa. Jej eleganckie zestawienie materiałów i kolorów powoduje, że lampa wpisze się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza.

Lampa podłogowa z białym abażurem

Kolejna lampa podłogowa, którą proponujemy to biała lampa podłogowa Tripod. Taka forma lampy idealnie sprawdzi się w skandynawskich wnętrzach.

Biała lampa podłogowa Tripod

Na koniec jeszcze coś dla fanów nowoczesnych klimatów. Chromowana, metalowa podstawa wykończona białym abażurem będzie doskonałym uzupełnieniem nowoczesnych aranżacji.

Lampa podłogowa z białym abażurem

Lampy podłogowe z białym abażurem to oświetlenie o uniwersalnym i ponadczasowym designie.

Więcej lamp podłogowych z białym abażurem (i nie tylko) znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *